fr | en
ticketshop become a friend

Laureaat van de Koningin Elisabethwedstrijd 2015 : viool

Koningin Elisabethwedstrijd | Junior

Al bijna 20 jaar biedt de Wedstrijd jongerenconcerten aan die speciaal op maat voor hen georganiseerd zijn. En een van deze ontmoetingen tussen jonge artiesten en jong publiek vindt dit jaar opnieuw plaats in Flagey. De formule is gekend: het concert biedt een vrij podium voor laureaten van vorige wedstrijdsessies, met een afwisselend programma dat vaak een ander type repertoire verkent dan dat uit de verschillende wedstrijdronden.

Een uitgelezen kans om deze jonge musici in een kamermuziekprogramma aan het werk te horen, met voor de editie 2016 in de hoofdrol: Tobias Feldmann, 4de laureaat van de vioolwedstrijd 2015. Hij zal het jonge publiek meenemen op een muzikale reis, samen met Jakob Stepp op de cello en Boris Kusnezow aan de piano.

Een buitenkans voor ons jonge publiek om dit unieke ensemble aan het werk te horen en een voorsmaakje van onze gloednieuwe cellosessie in 2017, dus zet deze datum nu al in jullie agenda !

Flagey, Queen Elisabeth Competition, BNP Paribas Fortis