Flagey
Boris Giltburg
Johan Jacobs

Boris Giltburg

Beethoven Sonatas Cycle
do 25 mrt 20:15
25 mrt
20:15
  • 25 mrt
    20:15
    Studio 4

combi ticket : € 98
Boris Giltburg (25.03) + Brussels Philharmonic, Boris Giltburg (26.03) + Brussels Philharmonic, Boris Giltburg (27.03)

Programma

Ludwig van Beethoven, Pianosonate nr. 22 in F, op. 54 – Pianosonate nr. 23 in f, op. 57, “Appassionata” – Pianosonate nr. 12 in As, op. 26 – Pianosonate nr. 28 in A, op. 101

artiest(en)

Boris Giltburg, piano

Met zes recitals in maart en juni voltooit Boris Giltburg in Flagey zijn integrale cyclus van Beethovens pianosonates. In het Beethovenjaar 2027 zet hij zo de kroon op een project dat vorig seizoen van start ging.

Tijdens dit recital brengt hij vier sonates die samen een verrassend veelzijdig beeld schetsen van Beethovens piano-universum. De minder bekende Pianosonate nr. 22 in F laat een lichte en speelse Beethoven horen, terwijl de Appassionata, onmiddellijk daarna gecomponeerd, de piano tot haar expressieve en technische uitersten drijft. De vroegere Pianosonate nr. 12 in As is dan weer vooral bekend om haar ingetogen dodenmars, die ook op Beethovens eigen begrafenis klonk. En de intieme Pianosonate nr. 28 in A, door Beethoven zelf omschreven als “een reeks impressies en droombeelden”, opent ten slotte de deur naar zijn introspectieve late stijl.

Flagey

wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief