Flagey
Ça part en fugue – Le live !

Ça part en fugue – Le live !

Cécile Poss | #14
Festival Musiq3
zo 28 jun 16:00
Studio 1
28 jun
16:00
tickets

Programma

Muziek van Wolfgang Amadeus Mozart

artiste(n)

Cécile Poss, presentatrice
Réal Siellez, voice-over en assistent bij de enscenering
Daniel Borovitsky, piano

‘Ça part en fugue’, de podcast die graag prikkelende vragen stelt, springt uit uw koptelefoon en verovert het podium van Studio 1 in Flagey.

In de schijnwerpers staat een van de beroemdste componisten uit de muziekgeschiedenis: Wolfgang Amadeus Mozart.

Was hij een genie? Een plagiator? Een alcoholist? Was hij grofgebekt? Werd hij vermoord?

Begeleid door de piano nemen Réal Siellez en Cécile Poss u mee naar het hart van het Wenen tijdens de Verlichting.

Aan de hand van enkele van Mozarts meest iconische werken ontdekt u alles over zijn manier van componeren, de uitzonderlijke - of misschien minder uitzonderlijke -kwaliteiten van zijn brein, de muziek die hem inspireerde en de werken die hij citeerde of zelfs overnam. Maar bestond het begrip plagiaat in de achttiende eeuw eigenlijk wel?

Langs gebruiken en gewoonten, sociale conventies en culturele codes volgen we samen met u het korte maar buitengewoon intense leven van Mozart.

En als grote finale: waarom en hoe kwam de dood de ziel van deze legendarische componist opeisen?

Flagey, Festival Musiq3

wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief