Brussels Short Film Festival / Juliette Bruynseels

Internationale Competitie

Brussels Short Film Festival

62 films werden geselecteerd uit bijna 4500 inzendingen! Volgende films maken deel uit van de Internationale Competitie op het Brussels Short Film Festival 2019:

  • Acquario (Aquarium) - Lorenzo Puntoni - Italië
  • Agouro (Augur) - David Doutel & Vasco Sá - Portugal
  • All Inclusive - Corina Schwingruber Ilić - Zwitserland
  • All These Creatures - Charles Williams - Australië
  • Avarya - Gökalp Gönen - Turkije
  • Beautiful Loser - Maxime Roy - Frankrijk
  • Bolas Criollas (Creole Balls) - Vittorio Dugarte Barbarito - Venezuela
  • Brazil - Mathilde Elu - Frankrijk
  • Brotherhood - Meryam Jobbeur - Canada/Tunesië
  • Cabin In the Watta - Sergio Pucci - Costa Rica
  • Cadoul de Craciun (The Christmas Gift) -  Bogdan Muresanu - Roemenië
  • Committed - Lee Gilat - Israël
  • Cradle me - David Tejer - Polen
  • Entre les lignes - Frédéric Farruci - Frankrijk
  • Entre Sombras -  Alice Guimarães & Mónica Santos - Portugal
  • Eva menos Candela - Ruth Caudeli - Colombia
  • Excess Will Save Us - Morgane Dziurla-Petit - Zweden
  • F For Freaks - Sabine Ehrl - Duitsland
  • Fest - Nikita Diakur - Duitsland
  • Fucking Cola - Sophie van de Pol - Nederland
  • Gardhi (Fence) - Lendita Zeqiraj - Kosovo
  • GGOBUGI (Squirtle) - Kim Hujung - Zuid-Korea
  • Je sors acheter des cigarettes - Osman Cerfon - Frankrijk
  • Jeanne - Marie Carpentier & Eléonore Gurrey - Frankrijk
  • Julieta de Bicicleta - Juliana Sanson - Brazilië
  • Jupiter ! - Carlos Abascal Peiro - Frankrijk
  • La herencia (The heritage) - Felipe Arnuncio Aizpún -  Spanje
  • Le Nom du Fils - Louis Delva - Frankrijk
  • Leoforos Patision (Patision Avenue) - Neofotistos Thanasis - Griekenland
  • Les îles de Brissogne - Juliette Riccaboni - Zwitserland
  • Los Seis Grados de Libertad (The Six Degrees of Freedom) - Sergio H. Martin - Spanje
  • Lovebox - Ivan Turkovic Krnjak - Kroatië
  • Matriochkas - Bérangère Mc Neese - België
  • Mesle Bache Adam (Like a good kid) - Arian Vazirdaftari - Iran
  • Mercury - Bruce Kyla Simone - Verenigd Koninkrijk
  • Mort aux codes - Léopold Legrand - Frankrijk
  • No One Will Ever Believe You - Frédéric Chalté - Canada
  • Nomofobia - Ado Hasanovic - Italië
  • November 1st - Charlie Manton- United Kingdom
  • Nursery Rhymes - Tom Noakes - Australië
  • Nus dans les rues la nuit - Benoit Rambourg - Frankrijk
  • O Órfão (The Orphan) - Carolina Markowicz - Brazilië
  • Oturacaqlar (The Chairs) - Aghazada Orkhan - Azerbeidzjan
  • Pinki - Kim Hyunsuk - Zuid-Korea
  • Pathetiek - Yahya Terryn - België
  • Pauline asservie - Charline Bourgeois-Tacquet - Frankrijk
  • Riviera - Jonas Schloesing - Frankrijk
  • Roberto le Canari - Nathalie Saugeon - Frankrijk
  • Roughhouse - Jonathan Hodgson - Verenigd Koninkrijk
  • Selfies - Claudius Gentinetta - Zwitserland
  • Shiny Happy People - Mathilde Petit - Frankrijk
  • Sisters - Daphne Lucker - Nederland
  • Skin - Guy Nattiv - Verenigde Staten
  • Super Comfort - Kirsikka Saari - Finland
  • Susota'zs  (Chuchotage) - Barnabás Tóth - Hongarije
  • The Fisherman - Zoey Martinson - Ghana
  • Tigre - Delphine Deloget - Frankrijk
  • To plant a flag - Bobbie Peers - Noorwegen
  • Totul e foarte departe (Everything is far away) -  Emanuel Parvu - Roemenië
  • Umbra (Traiki) - Saeed Jafarian - Iran
  • Venerman (Little White Dude) - Swann Arlaud & Tatiana Vialle - Frankrijk
  • Walter Treppiedi - Elena Bouryka - Italië

Flagey, Brussels Short Film Festival